KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14954373
nr 1495 4373
Urban Engström
(f. 1955), Sverige
Etsning, PT. Signerad, daterad -79. Bildmått: 20x22 cm, yttermått inklusive ram: 52x42 cm
Urban Engström, svensk bildkonstnär född 1955.
Utrop:
400 kr
måndag 10 oktober 2022
kl 18:09:48